در حال بارگذاری...
خروج از سیستم
    1. ورود

تیتر جدید

اعلام اختلال در سیستم پرداخت دفاتر ثبت اسناد رسمی 

1393/04/11 04:56:00 ق.ظ

با درود و احترام

ضمن عرض پوزش، باستحضار می رساند سیستم پرداخت دفاتر ثبت اسناد دچار اختلال بوده و تا اطلاع ثانوی دچار مشکل می باشد.

با تشکر

الزام بررسی گزارشات آماری از سمت واحدهای ثبتی 

1393/03/31 01:51:00 ق.ظ

با درود و احترام

پیرو گزارشات واصله از سمت برخی دفاتر ثبت اسناد رسمی در خصوص بررسی گزارش واریزی وجوه دفترخانه از سمت واحدهای ثبتی و بروز برخی مشکلات جهت دفاتر محترم، باستحضار می رساند گزارش واریزی وجوه دفترخانه صرفاً جهت اطلاع رسانی به دفاتر ثبت اسناد در خصوص واریزیها بوده و ملاکی جهت محاسبه مبلغ سرجمع تراکنشهای ماهیانه دفاتر نمی باشد. چرا که برخی از تراکنشها دارای تاخیر واریز بدلایلی از قبیل: بسته نشدن دسته گردشهای دفاتر، عدم تسویه در تاریخ مقرر و ... بوده و گزارش واریز وجوه دفترخانه مختص اطلاع رسانی به دفاتر می باشد و نه واحدهای ثبتی. لذا تمامی واحدهای ثبتی محترم می بایست به گزارشات آماری (بر اساس تراکنشهای موفق دفاتر) استناد نموده و از آن صفحه جهت تائید وجوه واریزی دفترخانه استفاده نمایند.

با تشکر   

جداسازی و آرشیو تراکنشهای صفحات تولید فایل دیتابیس سامانه دفاتر اسناد 

1393/01/23 06:28:00 ق.ظ

با سلام و احترام

پیرو ایرادات قبلی در خصوص مشکلات تولید فایل دیتابیس در روزهای منتهی به پایان ماه مالی دفاتر ( از 26 هر ماه لغایت 05 ماه بعد) و اختلالات گسترده سامانه دفاتر در روزهای مذکور ناشی از حجم سنگین فایل دیتابیس دفاتر، باستحضار می رساند صفحه تولید فایل دیتابیس دفاتر به 2 صفحه تولید فایل بنام های ذیل تقسیم و آرشیو گردیده است. لطفاً از این پس فایل مذکور را بر اساس بازه زمانی مورد نظر، تولید نمائید.

صفحه تولید فایل مرتبط با تراکنشهای 1392/01/01 به بعد ...

صفحه تولید فایل سوابق مرتبط با تراکنشهای 1391/12/29 به قبل

با تشکر

 

 

راه اندازی صفحه گزارش پرداخت صدور الکترونیکی در سامانه دفاتر اسناد 

1393/01/19 05:18:00 ق.ظ

با سلام و احترام

پیرو راه اندازی پرداخت صدور الکترونیکی به ازای هر سند از روی دستگاه کارتخوان و عملیاتی شدن آن از تاریخ 1393/01/01، باستحضار می رساند صفحه گزارش پرداخت صدور الکترونیکی  در زیر شاخه گزارشات سامانه دفاتر اسناد و بمنظور مشاهده ریز تراکنشهای انجام شده، راه اندازی و عملیاتی گردیده است.

با تشکر

راه اندازی سرویس پرداخت صدور الکترونیکی به ازای هر سند 

1392/12/28 12:06:00 ب.ظ

با سلام و احترام

باستحضار می رساند با توجه به الزام قانونی پرداخت مبلغ 50000 ریال به ازای هر سند و تکلیف آن به تمامی دفاتر اسناد رسمی از تاریخ 1393/01/01، بدینوسیله راه اندازی منوی سرویس پرداخت صدور الکترونیکی به ازای هر سند بنام صدور الکترونکی بر روی کارتخوانهای دفاتر اسناد، اعلام گردیده و از تاریخ مذکور عملیاتی می باشد. با توجه به فعالسازی ان سرویس بر روی تمامی ترمینالهای فعال دفاتر و تسویه اتوماتیک دستگاه کارخوان، در صورتیکه منوی مذکور بر روی کارتخوان قابل مشاهده نمی باشد از آیتم دریافت اطلاعات به شرح ذیل استفاده نمائید

الف. کلید فهرست یا عملیات

ب. انتخاب گزینه سوم بنام ترمینال

ج. انتخاب گزینه پنجم بنام مدیریت ترمینال

د. انتخاب گزینه اول بنام دریافت اطلاعات

با تشکر.

 

اختلال در دریافت فایل دیتابیس دفاتر اسناد 

1392/12/27 03:28:00 ق.ظ

با سلام و احترام

ضمن عرض تبریک پیشاپیش به مناسبت آغاز سال 1393 و نوروز ایرانی باستانی، باستحضار می رساند با توجه به کوتاه بودن مدت زمان ارسال گزارشات دفاتر اسناد به واحدهای ثبتی در ماه اسفند و نیاز مبرم برخی از دفاتر به دریافت فایل دیتابیس از سامانه دفاتر اسناد، متاسفانه حجم زیادی از کاربران مبادرت به دریافت گزارش، تولید فایل دیتابیس و ... نموده و موجبات کندی سرعت پرتال و بروز اختلال در عملکرد برخی قسمتهای سامانه گردیده است. لطفاً ترتیبی اتخاذ فرمائید تا عملیات تولید فایل دیتابیس، در ساعات خارج از زمان کاری (بعنوان مثال بعد از ساعت 14) صورت پذیرفته و زمینه های دریافت فایل در کوتاه مدت و انجام عملیات مذکور صورت پذیرد.

با تشکر

اختلال در عملکرد دستگاههای کارتخوان ناشی از ترافیک شبکه شتاب 

1392/12/21 06:00:00 ق.ظ

با سلام و احترام

باستحضار می رساند با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و بروز ترافیک شدید در شبکه شتاب، قطعی سوئیچ کارت برخی از بانکهای عضو شتاب و ... ، کلیه عملیات بر روی دستگاههای کارتخوان با مشکل مواجه می باشد. ضمن عرض پوزش بابت اختلال بوجود آمده، لطفاً در هنگام بروز مشکل اقدام به انجام تراکنش با کارتهای مختلف بانکی عضو شتاب نموده و به دفعات عملیات پرداخت را تا زمان گرفتن پاسخ تکرار نمائید .

با تشکر

رفع مشکلات انجام تراکنشهای پروژه دفاتر اسناد 

1392/10/11 12:52:00 ق.ظ

با سلام و احترام

نظر به رفع مشکلات قطعی ارتباط پروژه دفاتر اسناد از تاریخ 1392/10/10، باستحضار می رساند امکان انجام تراکنش با استفاده از تمامی کارتهای عضو شتاب مهیا می باشد.

با تشکر

قطعی ارتباط دستگاههای کارتخوان 

1392/10/09 12:05:00 ب.ظ

با سلام و احترام

باستحضار می رساند با توجه به مشکلات ایجاد شده سمت شرکت خدمات انفورماتیک بانک ملی که منجر به قطعی سوئیچ کارت بانک ملی و متعاقب آن قطع ارتباط دستگاههای کارتخوان گردیده است. لطفاً تا اطلاع ثانوی از انجام تراکنش بر روی کارتخوان در جهت جلوگیری از انجام تراکنش ناموفق و کسر مبلغ از کارت، ممانعت بعمل آورید. لازم بذکر است در صورت عدم وصل ارتباط کارتخوانها تا ساعت 12:30 ، اطلاع رسانی جهت مراجعه به بانک و واریز بصورت سنتی انجام خواهد شد.

با تشکر

بلامانع بودن واریز سنتی از طریق شعب بانک ملی 

1392/10/09 06:36:00 ق.ظ

با سلام و احترام

باستحضار می رساند با توجه به ادامه مشکلات ناشی از قطعی کارتخوانها و ایرادات سمت سوئیچ، مراجعه به شعب بانک ملی و واریز سنتی با استفاده از شناسه پرداخت و دستورالعمل امکان پرداخت سهم 5% واریز سنتی، بلامانع می باشد. لطفاً جهت انجام پروسه مذکور به صفحه خدمات دفاتر، تولید رقم کنترلی و شناسه پرداخت مراجعه نموده و نسبت به دریافت شناسه پرداخت مختص دفترخانه خود جهت واریز از طریق بانک، اقدام نمائید. در ضمن جهت تکمیل پروسه ثبت آنی، بجای وارد نمودن شماره مرجع، شماره فیش بانکی خود را وارد نمائید.

با تشکر

صفحه 2 از 3 << < 1 2 3 > >> 
نقشه سایت | نمای قابل چاپ | تماس با ما | درباره ما
© 2008 - 2021 شرکت پرداخت الکترونیک سامان