در حال بارگذاری...
خروج از سیستم
    1. ورود

آرشيو فايل تراكنشهاي سال 1393

1394/01/15 01:03:00 ق.ظ

با درود و احترام

ضمن تبريك سال نو و آرزوي موفقيت در سال 1394، باستحضار مي رساند مطابق سنوات گذشته و با توجه به بالا بودن حجم فايل تراكنشهاي ساليانه دفاتر و بمنظور جلوگيري از بروز مشكل در عملكرد پرتال دفاتر ثبت اسناد، تمامي تراكنشهاي موجود در فايل توليد شده سال 1393، آرشيو و در منوي خدمات دفاتر صفحه توليد فايل تراكنشهاي قديمي پرتال مذكور در دسترس مي باشد. لذا در هنگام توليد فايل، موارد ذيل را مدنظر قرار دهيد.

1) در هنگام توليد فايل تراكنشهاي قديمي سال 1393، تنها يكبار اقدام به كليك دكمه توليد فايل نموده و از كليك هاي متوالي جداً خودداري فرماييد. در صورت انجام اين كار، امكان ارائه تراكنشهاي تكراري در فايل مذكور وجود خواهد داشت.

2) در صورت ارائه فايل نادرست يا خالي از تراكنش، اقدام به انجام مجدد پروسه مذكور نموده و در صورت نداشتن توفق در دريافت فايل درست، با مركز تماس اين شركت به شماره 84080-021 تماس حاصل نماييد.

3) با توجه به آرشيو تراكنشها، فايل دريافتي گزارشات ماه مالي اسفند از نرم افزار پرداخت، بصورت 2 تيكه بوده و در اين دوره اجتناب ناپذير مي باشد.

4)  فايل توليد شده از پرتال، مي بايست از داخل نرم افزار ثبت، منوي امكانات و صفحه بارگذاري فايل تراكنشها، بارگذاري و در انتها ذخيره گردد تا امكان مشاهده از داخل نرم افزار و بصورت ساليانه فراهم گردد.

با تشكر

ارسال نظر برای این مورد بسته شده است
نقشه سایت | نمای قابل چاپ | تماس با ما | درباره ما
© 2008 - 2021 شرکت پرداخت الکترونیک سامان